Ruzzle

Ruzzle

Ruzzle je zabavna in hitra igra besed, kjer lahko izzovete svoje prijatelje ali dovolite nasprotniku, da se izbere naključno.Kdo lahko v dveh minutah najde največ besed?
Ruzzle je zabavna in hitra besedna igra, kjer lahko izzovete svoje prijatelje ali dovolite nasprotniku, da se izbere naključno.Kdo lahko najde največ besed v dveh minutah?Na plošči poiščite čim več besed, tako da s prstom povlecite po zaslonu.Črke lahko tvorijo besede, če so povezane med seboj.Lep zvok in animacije omogočajo še bolj zabavno predvajanje.Tekme se igrajo v treh krogih in zmaga najvišje skupno število točk.Runde se lahko igrate, ko vam ustreza.Lahko začnete takoj, ko imate na voljo dve minuti!Rezultati s črkami, dolžine besed in bonusi vam pomagajo zbrati čim več rezultatov.Če želite vaditi brez povezave, lahko igrate tekme v premijski različici.Izzivajte sebe in svoje prijatelje v Ruzzle!
ruzzle

Spletna stran:

Kategorije

Alternativa Ruzzleu za vse platforme s katero koli licenco

Tanglet

Tanglet

Tanglet je igra za iskanje besed z enim igralcem, ki temelji na Boggleu.Predmet igre je, da naštejete čim več besed, preden zmanjka časa.
Wordbase

Wordbase

Wordbase - zabavna, zasvojenost in zahtevna igra besed in črk za iPhone!
Wordathon

Wordathon

Wordathon je iskanje besed / igra sestavljanke, ki temelji na priljubljeni igri ...
Microsoft Wordament®

Wordament je edinstvena vrsta besednih iger - besednih turnirjev - kjer s celotnim internetom tekmujete, da ste najboljši iskalec besed v vsaki igri.
  • Brezplačna
Ruzzle Adventure

Sodelujte v razburljivi pustolovščini čarobnih svetov s stotinami stopenj, napolnjenih z navideznimi besednimi uganki.
Get. Got? GO!

Get Got Go - Na novo določite igro z besedami ... Kaj ločuje to igro od drugih besednih iger?
Zynga Hanging with Friends

Ustvarjalni geniji, ki stojijo za besedami Words With Friends, vam z veseljem prinašajo naslednjo zasvojenost z besedno igro: Hanging With Friends!
Wordgenuity: What Words

"Wordgenuity: What Words" je malenkostna igra nekoliko drugačna od običajne trivia igre.
WordGame FREE

Če imate 5 minut, se lahko igrate s to preprosto, pametno, barvito igro z besedami o odmori kave.
Word Puzz

Word Puzz

Word Puzz je zahtevna besedna sestavljanka, ki je idealna za igralce, ki jih je mogoče scrable.Je zabavna in izboljša vaš besedni zaklad.
Shuzzler

Shuzzler

Narišite kartice, črkujte besede in zaslužite točke!Shuzzler govori o črkovanju besed, ki izpolnjujejo določene pogoje, ki jih nudijo kartice.
Webfeud

Webfeud

V kateri koli igri Webfeuda igrata dva igralca.Cilj igre je zbrati več točk kot vaš nasprotnik.Točke dobite tako, da besede postavite na igralno ploščo.
4WORD4 Word Game

4WORD4 je zabavna, zasvojenost z besedami.Ustvarite besede v 4 × 4 črkah, da dosežete točke in nadaljujete na naslednjo stopnjo.
Worgle

Worgle

Cilj 4x4 plošče črk je cilj, da v omejenem času s premikanjem prsta po črkah najdete čim več besed.Na koncu vsakega kroga se prikaže vaš uvrstitev v primerjavi z drugimi spletnimi igralci, ki so igrali isto igro.